Weleda Mama BIO Olej na masáž hráze 50 ml

Značka: Weleda

   Prevence velkého porodního poranění    

 

Den příchodu miminka na svět je tím, na který se nastávající maminky těší ze všeho nejvíc. A každá by ho ráda prožila bez natržení či nástřihu hráze. Přírodní olej vám pomůže připravit se na porod Vašeho miminka – masáž hráze zvyšuje pružnost pokožky, chrání před natržením a nástřihem při porodu. Olej kombinující sladké mandle a pšeničné klíčky s vitamínem E pomáhá uvolnit a zlepšit pružnost hráze a tím ji připravit na porod.

 

Tento výrobek má expiraci 1/2024. Kvalita výrobku je zpravidla minimálně po dobu dalších 3 měsíců beze změny, po termínu doporučené spotřeby není ale již možné produkt prodávat za běžnou cenu bez uvedení této informace. Výrobek se případně hodí i jako tester - pokud o koupi výrobku uvažujete, ale nejste si jisti, zda Vám sedne. 

Dostupnost Vyprodáno
319 Kč –40 % 190 Kč
Weleda Mama BIO Olej na masáž hráze 50 ml
Značka: Weleda
498 weleda mama bio olej na masaz hraze 50 ml
319 Kč –40 %

100% přírodní Olej na masáž hráze od Weledy obsahuje ty nejjemnější, organické oleje – sezamový, jojobový, mandlový a olej z pšeničných klíčků, který je známý pro svůj vysoký obsah vitaminu E. Receptura byla speciálně vyvinuta pro pravidelné masáže hráze, které zlepšují pružnost pokožky a její schopnost přizpůsobit se okolním vlivům. Jemná květinová vůně složená z šalvěje muškátové, pelargonie a růže pak působí jako pohlazení smyslů. 

Použití:

Masáž hráze můžete provádět sama, nebo s partnerem, podle toho, jak je vám to příjemné. Ideální dobou, kdy s ní začít, je 34. týden těhotenství. Do 36. týdne doporučujeme masírovat 2x týdně, od 36. týdne si vyhraďte čas alespoň 3x až 4x týdně vždy po dobu alespoň 5 minut. Masáž hráze provádějte s prázdným močovým měchýřem nejlépe po koupeli, kdy je tělo krásně uvolněné a tkáně prohřáté. Posaďte se do pohodlné polohy a aplikujte na palec (nebo ukazováček, pokud vás masíruje partner) pár kapek masážního oleje. Zasuňte prst do pochvy kolem druhého kloubu a masírujte jím rytmicky krouživými pohyby s lehkým dotykem vaginální stěny jako hodinová ručička, která se pohybuje tam a zpět od 3 do 9. Hráz masírujte, dokud neucítíte lehké brnění. Pak palcem a prostředníčkem jemně přejíždějte po tkáních mezi vagínou a konečníkem. S každou masáží budou tkáně a svaly uvolněnější a jemnější, čímž se zvyšuje pružnost pokožky a její schopnost přizpůsobit se okolním vlivům jako je právě porod. Nezapomínejte, že masáž nesmí nikdy bolet, pokud se tedy nebudete cítit příjemně, uberte na intenzitě.

 

Složení:

Mandlový olej, Olej z pšeničných klíčků, Sezamový olej, Jojobový olej, Éterické oleje, Limonen*, Linalool*, Citronelol*, Geraniol*, Citral*, Eugenol*

*součást éterických olejů

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Hmotnost: 0.121 kg