Saloos BIO Hořčíkový olej 100 ml

Neohodnoceno
Značka: Saloos

   První pomoc při svalových křečích a únavě   

 

Odstartujte péči od základu. Hořčík dostanete do těla nejen stravou, ale extra porci můžete nanést přímo na pokožku. Hořčíkový olej je nepostradatelným pomocníkem po fyzické zátěži nebo při únavě. Magnesiový olej z přírodního zdroje mořského dna Zechstein je určený k rychlé aplikaci na pokožku.

 

Dostupnost Skladem
218 Kč
Saloos BIO Hořčíkový olej 100 ml
Neohodnoceno
Značka: Saloos

Je vhodný na namožené části celého těla. Při masáži pozitivně přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Hořčík je klíčový pro normální funkci svalů, produkci energie a schopnost těla detoxikovat. Reguluje přenos podnětů do svalů a nervů, čímž podporuje bezproblémové fungování celého svalového aparátu.

 

Náš tip: aplikace oleje na tvrdnoucí bříško v těhotenství před 38. týdnem je skvělým doplňkem k magnéziu užívanému vnitřně, které Vám lékař v těhotenské poradně pravděpodobně předepíše

 

Použití:

Na vybrané části těla naneste ráno a večer nebo po sportu 3 - 10 střiků dle potřeby, vmasírujte do pokožky a nechte vstřebat. Po aplikaci se může objevit jemné brnění pokožky či začervenání, které je přechodné a souvisí se vstřebáváním hořčíku. Nepoužívejte v oblasti očí, na čerstvě oholené oblasti či poraněnou pokožku. Přípravek je vhodný také během těhotenství i kojení. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Složení:

Aqua (Voda), Magnesium Chloride (Aktivní sůl hořčíku z Mrtvého moře), Sodium Chloride (Sůl), Potasium Chloride (Chlorid draselný), Magnesium Sulphate (Síran hořečnatý z Mrtvého moře), Calcium Chloride (Chlorid vápenatý)

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Hmotnost: 0.237 kg