Purity Vision BIO Dětské tělové máslo 120 ml

Značka: Purity Vision

   Vyživující a zklidňující máslo pro tu nejjemnější pokožku   

 

Bio Dětské tělové máslo nabízí šetrnou péči o miminko. Jemně se stará o dětskou pokožku a dodává jí potřebnou vláčnost a hydrataci. Díky čistému složení, které zahrnuje bio máslo a kvalitní rostlinné oleje, ho využijete i v péči o citlivou, suchou a problematickou pokožku dospělých.

Je hypoalergenní, díky čemuž se hodí  i pro osoby trpící ekzémem. Díky důkladnému našlehání je máslo nadýchané, lehce se roztírá a rychle se vstřebává. Na pokožce vytvoří ochranný film, čímž zvyšuje její odolnost a chrání ji před negativními vlivy z vnějšího okolí. Mezi přednosti másla patří podpoření přirozené funkce pokožky a zklidňující efekt.

 

Expirace produktu : březen 2024

Dostupnost Vyprodáno
259 Kč –40 % 155 Kč 129,17 Kč / 100 ml
Purity Vision BIO Dětské tělové máslo 120 ml
Značka: Purity Vision
324 purity vision bio detske telove maslo 120 ml
Výprodej
259 Kč –40 %

Bio Dětské tělové máslo nabízí šetrnou péči o miminka. Jemně se stará o dětskou pokožku a dodává jí potřebnou vláčnost a hydrataci. Díky čistému složení, které zahrnuje bio máslo a kvalitní rostlinné oleje, ho využijete i v péči o citlivou, suchou a problematickou pokožku dospělých.

Máslo je hypoalergenní, díky čemuž se hodí  i pro osoby trpící ekzémem. Díky důkladnému našlehání je máslo nadýchané, lehce se roztírá a rychle se vstřebává. Na pokožce vytvoří ochranný film, čímž zvyšuje její odolnost a chrání ji před negativními vlivy z vnějšího okolí. Mezi přednosti másla patří podpoření přirozené funkce pokožky a zklidňující efekt.

Všechny složky Dětského tělového másla jsou vysoce kvalitní a nerafinované.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Hmotnost: 0.25 kg
Použití:: <p>Máslo zajistí skvělou péči při přebalování. V?dlaních&nbsp