Purity Vision BIO Dětské tělové máslo 120 ml

Neohodnoceno
Značka: Purity Vision

   Vyživující a zklidňující máslo pro tu nejjemnější pokožku   

 

Bio Dětské tělové máslo nabízí šetrnou péči o miminko. Jemně se stará o dětskou pokožku a dodává jí potřebnou vláčnost a hydrataci. Díky čistému složení, které zahrnuje bio máslo a kvalitní rostlinné oleje, ho využijete i v péči o citlivou, suchou a problematickou pokožku dospělých.

Je hypoalergenní, díky čemuž se hodí  i pro osoby trpící ekzémem. Díky důkladnému našlehání je máslo nadýchané, lehce se roztírá a rychle se vstřebává. Na pokožce vytvoří ochranný film, čímž zvyšuje její odolnost a chrání ji před negativními vlivy z vnějšího okolí. Mezi přednosti másla patří podpoření přirozené funkce pokožky a zklidňující efekt.

 

Všechny složky Dětského tělového másla jsou vysoce kvalitní a nerafinované.

 

Dostupnost Skladem
259 Kč
Purity Vision BIO Dětské tělové máslo 120 ml
Neohodnoceno
Značka: Purity Vision

Bio Dětské tělové máslo nabízí šetrnou péči o miminka. Jemně se stará o dětskou pokožku a dodává jí potřebnou vláčnost a hydrataci. Díky čistému složení, které zahrnuje bio máslo a kvalitní rostlinné oleje, ho využijete i v péči o citlivou, suchou a problematickou pokožku dospělých.

Máslo je hypoalergenní, díky čemuž se hodí  i pro osoby trpící ekzémem. Díky důkladnému našlehání je máslo nadýchané, lehce se roztírá a rychle se vstřebává. Na pokožce vytvoří ochranný film, čímž zvyšuje její odolnost a chrání ji před negativními vlivy z vnějšího okolí. Mezi přednosti másla patří podpoření přirozené funkce pokožky a zklidňující efekt.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Hmotnost: 0.25 kg
Značka: Purity Vision
Použití:: <p>Máslo zajistí skvělou péči při přebalování. V?dlaních&nbsp