Kvítok Vianočný večer Jemný sprchový gel s prebiotickým komplexem 100ml

Značka: Kvítok

   Kvalitní sprchová péče s nádhernou vůní    

 

Jemný 100% přírodní sprchový gel s krásnou vůní a prebiotickým komplexem, který chrání pokožku. Vytváří na kůži ochranný film a pomáhá při hojení drobných poranění a nedostatků. Sprchový gel je velmi koncentrovaný, postačí tedy velmi malé množství. 

Dostupnost Skladem
159 Kč –5 % 150 Kč 150 Kč / 100 ml
Kvítok Vianočný večer Jemný sprchový gel s prebiotickým komplexem 100ml
Značka: Kvítok
sprchovaci gel vianocny vecer 100ml 1
159 Kč –5 %

Odežeňte zimu a únavu díky kořeněné a teplé kombinaci éterických olejů pomeranč, skořice a hřebíček. Klasická zimní vůně vždy zahřeje Vaše tělo i duši a zpříjemní chladné dny. 

 

Klíčovou složkou sprchového gelu je prebiotický komplex, který napomáhá vytvoření zdravé mikrobiální flóry naší pokožky po umytí, čím zlepšuje její obranyschopnost. Prebiotikum je tvořeno inulínem z kořene čekanky a glukosacharidy z přírodních cukrů. Podporuje růst ochranných mikroorganismů, které pomáhají obnovit vrstvu mikrobiomu, zatímco patogenní bakterie jsou eliminovány, což pomáhá přecházet zánětům. Tomu napomáhá též komplex rostlinného keratinu – směs rostlinných proteinů označovaná jako NMF (natural moisturizing factor – přirozený hydratační faktor). Tyto sloučeniny jsou odpovědné za udržení vlhkosti a pružnosti pokožky tím, že přitahují a zadržují vodu.

 

šetrné čištění pokožky se postarají jemné neiontové rostlinné tenzidy z kokosového oleje a rostlinných cukrů, které jsou pokožkou výborně snášeny a jsou též vhodnou ekologickou volbou z důvodu jejich lehké biologické odbouratelnosti. Pěnivost sprchového gelu je nižší než u těch běžných z drogerie, ale čistící účinek zůstává stejný. Zároveň je ale šetrný vůči přirozenému ochrannému lipidovému filmu, který si pokožka vytváří sama. Sprchový gel je vhodný pro každou pokožku, zejména pak pro suchou a namáhanou. Jemně čistí, zanechává ji jemnou, hebkou a zabraňuje jejímu vysoušení.

 

 

Příjemná vůně tvořena esenciálními oleji je bonusem pro lepší zážitek při sprchování.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Hmotnost: 0.12 kg