Canpol Babies Kojící kloboučky 2ks vel.M/L

Značka: Canpol Babies

   Pokračujte v kojení i přes poraněné bradavky bez bolesti   

 

Kojící kloboučky, které zároveň poslouží jako chrániče bradavek při jejich poranění

Dostupnost Skladem
92 Kč
Canpol Babies Kojící kloboučky 2ks vel.M/L
Značka: Canpol Babies

Ať už jste zastánci kojících kloboučků či nikoliv, může nastat situace, kdy po nich nakonec sáhne každá žena. Kojící kloboučky ocení zejména ženy s plochými či vpáčenými bradavkami, díky čemuž se může miminko hůře přisávat. Při poraněných bradavkách, které jsou následkem zejména špatné techniky kojení, jsou kloboučky možností, jak kojení nepřerušit a zároveň zmírnit bolest. Chrániče jsou vyrobeny z měkkého zdravotně nezávadného silikonu. Chrání bolavé a poporaskané bradavky a ulevují od bolesti. Urychlují hojení a podporují rychlejší návrat k přirozenému způsobu kojení. Speciálně tvarovaný chránič umožňuje nepřerušit kojení. 

 

Silikon je zcela bez chuti a zápachu, nemění chuť mléka a zajišťuje dítěti pocit přirozenosti a komfortu.

 

Chrániče jsou baleny ve sterilizačním obale, díky kterému je lze vysterilizovat za pouhé 2-3 minuty.

 

Použití:

Před prvním a každým dalším použitím chrániče sterilizujte ve vařící vodě. Minimalizujete tak riziko vzniku zánětu prsu z bakterie proniklé skrz ragády na bradavce. Přikládejte k osušenému prsu. 

Jemně masírujte bradavku tak, aby vystoupla. Přiložte chránič tak, aby bradavka byla uprostřed. Vyříznutá část chrániče by měla směřovat tam, kde má dítě nos. Chránič během kojení jemně přidržujte.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Hmotnost: 0.038 kg
Velikost: M/L