BabyCalm přírodní bylinné kapky 15 ml

Značka: BabyCalm

   Pro zdravé trávení a úlevu od bolavého bříška   

 

BabyCalm je čistě přírodní přípravek ve formě kapek k prevenci a úlevě od plynnatosti, nadýmání a novorozenecké koliky. Neobsahuje konzervační činidla, chuťová nebo jiná smyslová aditiva, cukry ani alkohol. Může být užíván již od ukončeného 3. týdne života dítěte bez omezení nebo rizika a bez lékařského předpisu.

Dostupnost Momentálně nedostupné
189 Kč –30 % 132 Kč
BabyCalm přírodní bylinné kapky 15 ml
Značka: BabyCalm
387 babycalm prirodni kapky koncentrat 15 ml
Tip Výprodej
189 Kč –30 %

Přírodní bylinné kapky k prevenci i úlevě od bolavého bříška.

 

Všechny ingredience mají záruku vysoké kvality. Jejich kvalita i účinnost jsou potvrzeny analytickými certifikáty. Optimální kombinace napomáhá přípravě trávícího traktu pro příjem potravy zvýšenou tvorbou trávících šťáv. Povlakem žaludečních stěn a vnitřku trávícího traktu usnadňují postup potravy a omezují vznik plynů.

 

Použití:

Podávejte miminku 10 kapek naředěného přípravku (cca ½ ml) BabyCalm před každým jídlem. V případě opakujících se problémů s nadýmáním a bolením bříška aplikujte dalších 10 kapek Baby Calmu mezi jídly. BabyCalm lze podávat vícekrát v průběhu 24 hodin. Dobře protřepejte před každým použitím. Kapky Baby Calm jsou použitelné po dobu čtyř týdnů od otevření. Doporučujeme poznamenat datum prvního otevření na určeném místě etikety. Kapátko je navrženo pro jednu dávku při každém nasátí a je tedy snadno k použití i v noci, kdy není třeba svítit a odpočítávat kapku po kapce.

 

Složení: 

Glycerin, Fenyklový olej, Anýzový olej, Mátový olej

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Hmotnost: 0.1 kg