VENIRA vitamínový komplex pro těhotné a kojící ženy

Neohodnoceno
Značka: Venira

25 účinných látek pro těhotné a kojící ženy v přírodním doplňku stravy, který dodává současným i budoucím maminkám potřebné minerály a živiny.

Dostupnost Skladem
689 Kč –47 % 359 Kč 5,98 Kč / 1 ks
VENIRA vitamínový komplex pro těhotné a kojící ženy
Neohodnoceno
Značka: Venira
venira
Tip Výprodej
689 Kč –47 %

K čemu je tento vitamínový komplex dobrý?

Přispívá k udržení normálního stavu vlasů. Podílí se na snížení míry únavy a vyčerpání. Podporuje správné fungování organismu a nervové soustavy. Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému. Přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Přispívá k normální psychické činnosti. Přispívá k udržení normálního stavu kostí

Klíčové složky komplexu:

Kyselina listová (folát) -  Kyselina listová je ve vodě rozpustný vitamin ze skupiny B vitaminů. Vlivem tepelného zpracování potravin se obsah tohoto vitaminu vytrácí, a proto je velmi vhodné jej doplňovat i formou doplňků stravy. V těhotenství je velmi důležité kys. listovou doplňovat pro správný vývoj plodu. 

Magnesium - Pomáhá snižovat únavu a stres, posiluje nervový systém, napomáhá k soustředění a k celkové psychické pohodě.  Je vhodný proti svalovým křečím a dokonce může pomoci s nespavostí. 

Vitamíny obsahují Zinek, který přispívá k normální plodnosti a reprodukci a přispívá k udržení normálního stavu vlasů.

Jód - Jód přispívá k normálnímu růstu dětí.

Železo - Železo přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí.

Obsah balení:

60 kapslí, což je kúra až na 30 dní

Užívání:

Užívejte 2 kapsle denně, a to ideálně jednu ráno a jednu večer. Každou kapsli zapijte dostatečným množstvím tekutin.
Snažte se je zároveň užívat co nejblíže k jídlu, a to nejlépe před, během nebo těsně po něm. Čím blíž k jídlu totiž kapsle užijete, tím vyšší bude díky nastartovanému trávení i vstřebatelnost všech aktivních látek.

Produkt je přírodní a zcela zdravotně nezávadný. Kapsle splňují veškeré normy a požadavky pro výrobu a prodej doplňků výživy na území České republiky a EU. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti do 3 let. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.15 kg