Saloos BIO Masáž hráze Tělový olej 50 ml

Neohodnoceno
Značka: Saloos

   Prevence velkého porodního poranění    

 

Den příchodu miminka na svět je tím, na který se nastávající maminky těší ze všeho nejvíc. A každá by ho ráda prožila bez natržení či nástřihu hráze. Přírodní olej vám pomůže připravit se na porod Vašeho miminka – masáž hráze zvyšuje pružnost pokožky, chrání před natržením a nástřihem při porodu. Olej kombinující sladké mandle a pšeničné klíčky s vitamínem E pomáhá uvolnit a zlepšit pružnost hráze a tím ji připravit na porod.

 

Jsme fér, a proto Vám předem sdělujeme, že tento výrobek má na obale uvedenou expiraci 9/2023. Kvalita výrobku je zpravidla minimálně po dobu dalších 3 měsíců beze změny, po termínu doporučené spotřeby není ale již možné produkt prodávat za běžnou cenu bez uvedení této informace. 

Dostupnost Skladem
156 Kč –70 % 46 Kč
Saloos BIO Masáž hráze Tělový olej 50 ml
Neohodnoceno
Značka: Saloos
522 saloos bio masaz hraze telovy olej 50 ml
Výprodej
156 Kč –70 %

100% přírodní Olej na masáž hráze od Saloos obsahuje ty nejjemnější, organické oleje – sezamový, slunečnicový, mandlový a olivový, které je známy pro svůj vysoký obsah vitaminu E. Receptura byla speciálně vyvinuta pro pravidelné masáže hráze, které zlepšují pružnost pokožky a její schopnost přizpůsobit se okolním vlivům.

Použití:

Masáž hráze můžete provádět sama, nebo s partnerem, podle toho, jak je vám to příjemné. Ideální dobou, kdy s ní začít, je 34. týden těhotenství. Do 36. týdne doporučujeme masírovat 2x týdně, od 36. týdne si vyhraďte čas alespoň 3x až 4x týdně vždy po dobu alespoň 5 minut. Masáž hráze provádějte s prázdným močovým měchýřem nejlépe po koupeli, kdy je tělo krásně uvolněné a tkáně prohřáté. Posaďte se do pohodlné polohy a aplikujte na palec (nebo ukazováček, pokud vás masíruje partner) pár kapek masážního oleje. Zasuňte prst do pochvy kolem druhého kloubu a masírujte jím rytmicky krouživými pohyby s lehkým dotykem vaginální stěny jako hodinová ručička, která se pohybuje tam a zpět od 3 do 9. Hráz masírujte, dokud neucítíte lehké brnění. Pak palcem a prostředníčkem jemně přejíždějte po tkáních mezi vagínou a konečníkem. S každou masáží budou tkáně a svaly uvolněnější a jemnější, čímž se zvyšuje pružnost pokožky a její schopnost přizpůsobit se okolním vlivům jako je právě porod. Nezapomínejte, že masáž nesmí nikdy bolet, pokud se tedy nebudete cítit příjemně, uberte na intenzitě.

 

Složení:

Bio sezamový olej, Bio slunečnicový olej, Mandlový olej, Olivový olej, Parfum* (Vůně 100% přírodních esenciálních olejů, Extrakt z rozmarýnu lékařského, Vitamin E, Linalool**, Citronellol**, Geraniol**, Limonene**

*směs esenciálních olejů                   **přirozená součást esenciálních olejů

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Hmotnost: 0.156 kg