Renovality RenoProbio Maximal

Neohodnoceno
Značka: Renovality

Velmi kvalitní probiotický přípravek obsahující 12 druhů živých kultur60 miliard probiotických mikroorganismů v denní dávce.

Dostupnost Skladem
369 Kč 7,38 Kč / 1 ks
Renovality RenoProbio Maximal
Neohodnoceno
Značka: Renovality
probiotika
Novinka

Střevní mikrobiom

Naše tělo je plné bilionů bakterií, virů a plísní, což se souhrnně označuje jako mikrobiom. Zatímco některé bakterie jsou spojovány s nemocemi, jiné jsou ve skutečnosti nesmírně důležité pro náš imunitní systém, srdce, zdraví kůže, tělesnou hmotnost a mnoho dalších aspektů zdraví.

Bakterie, viry, houby a další mikroskopické živé organismy se označují jako mikroorganismy nebo zkráceně mikroby. Triliony těchto mikrobů existují hlavně ve střevech a na kůži. Většina mikrobů ve střevech se nachází v „kapse“ tlustého střeva a označuje se jako střevní mikrobiom. Přestože v nás žije mnoho různých druhů mikrobů, bakterie jsou nejvíce prozkoumané.

RenoProbio Maximal 60 MILIARD CFU v enterosolventních tobolkách, doplněk stravy

RenoProbio =12 druhů živých kultur60 miliard probiotických mikroorganismů v denní dávce, maximální kvalita uzavřená v enterosolventní tobolce. Vysoký počet přátelských bakterií v denní dávce - 60 miliard CFU (kolonie tvořící jednotku).  Naše RenoProbio jsou unikátní. Obsah tobolky je uzavřený do tzv. enterosolventí tobolky. Proč? Enterosolventní tobolka je odolná vůči kyselému prostředí v žaludku. Díky tomu se živé kultury baktérií dostanou v maximální míře do střev, kde je jejich cílové místo.

Stále aktuálnější téma je souvislost zdravého mikrobiomu se zdravím naší pleti. Problémy s pletí je třeba řešit nejen zvenčí, ale primárně zevnitř. A jedním z nejdůležitějších doplňků stravy jsou v tomto případě právě probiotika. 

 

Užívání:

Užívejte 1 až 2 tobolky denně nejlépe společně s jídlem. Dostatečně zapijte tekutinou. Vhodné i k dlouhodobému užívání. Produkt není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte v suchu. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.2 kg