Nobilis Tilia BIO První porodní olej 20 ml

Neohodnoceno
Značka: Nobilis Tilia

   Ulevuje a tiší vypětí během první doby porodní   ní.  

 

První doba porodní nastává ve chvíli, kdy se nepravidelné kontrakce změní v pravidelné. V závislosti na tom, jak rychle sestupuje miminko porodními cestami může trvat jen pár okamžiků, ale i mnoho hodin. Mezi nejoblíbenější metody péče během této doby patří masáž. Speciálně pro tuto příležitost je vyvinut První porodní olej, který u rodící ženy posiluje pocity bezpečí a důvěry a dodává jí odvahu. Intenzivní aroma levandule, šalvěje muškátové a kadidlovníku pomáhá uvolnit mysl a s klidem se zaměřit na vlastní tělo a podpořit přirozený cyklus přírody.

Dostupnost Skladem
209 Kč –89 % 23 Kč
Nobilis Tilia BIO První porodní olej 20 ml
Neohodnoceno
Značka: Nobilis Tilia
573 nobilis tilia bio prvni porodni olej 20 ml
Výprodej
209 Kč –89 %

Použití:

Masírujte olejem rodící ženě ramena a šíji, oblast kosti křížové, která může být v průběhu porodu velmi bolestivá, bedra, zápěstí. Použít masážní olej je možné za půl hodiny po podání léků. Masáže se může ujmout partner, porodní asistentka, dula, nebo jiný doprovod.

Náš tip: Pokud Vám poskytne během porodu masáž Váš partner, získá pocit důležitosti a užitečnosti, který muži u porodu často postrádají. 

 

Složení:

Mandlový rostlinný olej, Slunečnicový olej v bio kvalitě, Éterický olej z šalvěje muškátové, Éterický olej z levandule lékařské, Éterický olej z kadidlovníku, Beta-karoten, přírodní barvivo, Limonene*, Linalool*, Geraniol*

*- z přírodních éterických olejů

 

Tento výrobek má expiraci 6/2023. Kvalita výrobku je zpravidla minimálně po dobu dalších 3 měsíců beze změny, po termínu doporučené spotřeby není ale již možné produkt prodávat za běžnou cenu bez uvedení této informace. Výrobek se případně hodí i jako tester - pokud o koupi výrobku uvažujete, ale nejste si jisti, zda Vám sedne. 

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Hmotnost: 0.07 kg
Značka: Nobilis Tilia