Nobilis Tilia BIO Masážní olej na hráz 20 ml

Neohodnoceno
Značka: Nobilis Tilia

   Předporodní péče k prevenci porodního poranění    

 

Připravte své tělo na porod včas. Pravidelná masáž hráze od šestého až osmého týdne před porodem přispívá ke zlepšení její pružnosti a je prevencí velkého porodního poranění. Vláčná a dobře prokrvená hráz pak snáze odolává vystavené námaze a rychleji se zotavuje. Směs obsahuje mimo jiné zvláčňující rostlinný olej z pšeničných klíčků, éterické oleje z levandule, šalvěje muškátové a růže mu dodávají příjemnou vůni, která navozuje pocit klidu, dodává ženám sílu a sebedůvěru.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
194 Kč
Nobilis Tilia BIO Masážní olej na hráz 20 ml
Neohodnoceno
Značka: Nobilis Tilia

100% přírodní Olej na masáž hráze od Nobilis Tilia obsahuje ty nejjemnější, organické oleje – třezalkový, olivový, slunečnicový a olej z pšeničných klíčků, který je známý pro svůj vysoký obsah vitaminu E. Receptura byla speciálně vyvinuta pro pravidelné masáže hráze, které zlepšují pružnost pokožky a její schopnost přizpůsobit se okolním vlivům. Jemná květinová vůně složená z šalvěje muškátové, pelargonie a růže pak působí jako pohlazení smyslů. 

Použití:

Masáž hráze můžete provádět sama, nebo s partnerem, podle toho, jak je vám to příjemné. Ideální dobou, kdy s ní začít, je 34. týden těhotenství. Do 36. týdne doporučujeme masírovat 2x týdně, od 36. týdne si vyhraďte čas alespoň 3x až 4x týdně vždy po dobu alespoň 5 minut. Masáž hráze provádějte s prázdným močovým měchýřem nejlépe po koupeli, kdy je tělo krásně uvolněné a tkáně prohřáté. Posaďte se do pohodlné polohy a aplikujte na palec (nebo ukazováček, pokud vás masíruje partner) pár kapek masážního oleje. Zasuňte prst do pochvy kolem druhého kloubu a masírujte jím rytmicky krouživými pohyby s lehkým dotykem vaginální stěny jako hodinová ručička, která se pohybuje tam a zpět od 3 do 9. Hráz masírujte, dokud neucítíte lehké brnění. Pak palcem a prostředníčkem jemně přejíždějte po tkáních mezi vagínou a konečníkem. S každou masáží budou tkáně a svaly uvolněnější a jemnější, čímž se zvyšuje pružnost pokožky a její schopnost přizpůsobit se okolním vlivům jako je právě porod. Nezapomínejte, že masáž nesmí nikdy bolet, pokud se tedy nebudete cítit příjemně, uberte na intenzitě.

 

Složení:

Slunečnicový olej v bio kvalitě, Olivový rostlinný olej v bio kvalitě, Extrakt z třezalky tečkované, Rostlinný olej z pšeničných klíčků, Éterický olej z levandule lékařské, Éterický olej z šalvěje muškátové, Éterický olej růžový z růže damašské, Linalool*, Limonene*, Farnesol*, Geraniol*, Eugenol*, Citral*, Citronellol*

* - z přírodních éterických olejů

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Hmotnost: 0.07 kg
Značka: Nobilis Tilia
Položka byla vyprodána…