LEROS Bio Dětský čaj fenykl 10 nálevových sáčků

Neohodnoceno
Značka: LEROS

   Čaj pro klidné bříško   


Bylinný čaj z fenyklu má velmi různorodé použití a mnoho pozitivních účinků na lidský organismus. Velmi oblíbený je zejména pro své protikřečové účinky, zklidňuje zažívací systém, podporuje trávení a působí proti nadýmání, což je s oblibou využíváno především u miminek. Fenyklový čaj je velmi vhodný i pro kojící ženy, protože podporuje laktaci a navíc pozitivně působí na trávení a zažívání matky i dítěte.

Dostupnost Skladem
48 Kč 4,80 Kč / 1 ks
LEROS Bio Dětský čaj fenykl 10 nálevových sáčků
Neohodnoceno
Značka: LEROS

Plody fenyklu použité k výrobě pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství, a proto je čaj tou pravou volbou pro citlivá dětská bříška. V lidovém léčitelství je fenykl využíván od pradávna, znali jej už ve staré Číně, v Indii, v Egyptě. Ve středověku fenykl pěstovali mniši v klášterních zahradách.

 

Čaj nedoporučujeme doslazovat. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na fenykl a jiné rostliny z čeledi okoličnatých (mrkvovitých). 

 

Složení:

Plod fenyklu (100 %). BIO surovina. Pochází z ekologického zemědělství.

 

Použití:

1 čajový sáček zalijte vařící vodou (250 ml) a vyluhujte 10 minut. Čaj se připravuje vždy čerstvý. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Nedoporučujeme doslazovat.

 

Děti od ukončeného 1. týdne do 6. měsíce po lžičkách, dávkování konzultujte se svým lékařem (pediatrem).
Děti od ukončeného 6. měsíce do 1 roku 1/2 šálku denně.
Děti od 1 roku do 4 let 1 šálek denně.
Děti od 4 let a dospělí 2–3 šálky denně                                                                                                               Nepřekračujte uvedené dávkování.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Hmotnost: 0.1 kg
Značka: LEROS