Kvítok Chladivý vánok Tuhý deodorant 42 ml

Neohodnoceno
Značka: Kvítok

   Účinná dlouhotrvající ochrana proti zápachu   

 

Receptura tuhého deodorantu Kvítok je od běžných tuhých deodorantů zcela odlišná. Obsahuje složku s klinicky ověřenými antimikrobiálními účinky s 24-hodinovou účinností, která eliminuje růst bakterií způsobujících zápach. Zjemňuje pokožku a udržuje v ní hydrataci. Zároveň nebrání přirozenému vylučování odpadních a škodlivých látek v těla pocením. Na pokožce nezanechává lepkavý pocit a zabraňuje vytváření bílých map na oblečení. Neobsahuje sodu bikarbonu, která je častou složkou přírodních deodorantů a pro spoustu jedinců je dráždivá.

 

Deodorant je vhodný i pro vegany, neobsahuje žádné živočišné složky, ani včelí vosk.

 

Vůně Máty peprné se zde skvěle doplňuje s vůní Lemongrass, díky čemuž je deodorant vhodný pro muže i ženy. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
209 Kč
Kvítok Chladivý vánok Tuhý deodorant 42 ml
Neohodnoceno
Značka: Kvítok

Použití:

Po sprchování natřete jemnou vrstvu deodorantu do podpaží. Příliš netlačte, raději natřete vícekrát. V případě potřeby použijte 2x denně.

Při přechodu na přírodní kosmetiku, zejména co se týče deodorantů, potřebuje často organismus určitou dobu na adaptaci (1-2 týdny), během které může docházet ke krátkodobému zvýšenému zápachu.

Pro zachování kvality skladujte na suchém, chladném a tmavém místě.

 

Složení:

Caprylic/Capric Triglycerides (frakcionovaný kokosový olej), Euphorbia Cerifera Wax (rostlinný vosk candelilla), Maranta Arundinacea Root Powder (marantový prášek), Polyglyceryl-3 Caprylate (ester získaný z řepkového oleje), Triethyl Citrate (rostlinný ester k.citrónové), Esenciální olej Máta peprná, Esenciální olej Lemongrass, Eesenciální olej Eukalyptus, *Citral, *Geraniol, *Limonene, *Linalool, *Eugenol, *Citronellol, *Farnesol

*přirozená součást eseciálních olejů

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Hmotnost: 0.1 kg
Značka: Kvítok
Položka byla vyprodána…